Ogłoszenia parafialne

Niedziela w ciągu roku

   

 

 

Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Św.19.05.2024 r.

 

 

  1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy czas wielkanocny. Prośmy dziś Ducha Świętego, aby na nas zstąpił i odnowił oblicze naszej ziemi. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. W tym dniu oddajemy część Maryi Matce Kościoła. Msze Św. jutro w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00 i wieczorem o 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy niedzielę Św. Trójcy.
  3. Dziś do nabycia jest Gość Niedzielny.
  4. Za półtora tygodnia we czwartek będziemy przeżywać uroczystość Bożego Ciała i procesją Bożego Ciała. O godz. 13.00 wyruszy Eucharystyczna Posesja ulicami naszego miasta. Trasa będzie jak dawniej. W tym roku procesja wyruszy z kościoła  Bł. Karoliny.

 

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Chrzciciela w Biskupcu, siedziba: Biskupiec Reszelski, Plac Kościelny 1.