Ogłoszenia parafialne

Niedziela w ciągu roku

   

 


Ogłoszenia na Drugąą Niedzielę Adwentu 10.12.2023 r.

 

 

   

 

1.

Przeżywamy dziś 2 niedzielę adwentu, czasu naszego czuwania, przygotowania na radosny czas Bożego Narodzenia. W tym czasie adwentu zapraszamy na roraty w poniedziałki, środy i soboty na porannej Mszy Św. o godz. 7.00.
2.

Za tydzień w trzecią niedzielę adwentu rozpoczniemy trzydniowe rekolekcje. W poniedziałek i wtorek Msze Św. będą odprawiane o godz.10.00, 16.30 i 18.00. Rekolekcje poprowadzi Ks. Łukasz Światkowski. Okazja do spowiedzi przed i na Mszach Św. rekolekcyjnych.
3.

Jak zauważyliśmy zostało włączone ogrzewanie w kościele i na prośbę części parafian, tak samo jak w ubiegłym roku, w przyszłą niedzielę ogłaszam zbiórkę na tacę z przeznaczeniem na ogrzewanie kościoła.
4.

W związku ze spowiedzią w Bł. Karolinie w poniedziałek i we wtorek o godz. 18.00. Jutro w poniedziałek i we wtorek w naszym kościele Msze Św. wieczorowe wyjątkowo odprawione będą o godz. 17.00 jest to podyktowane potrzebą zarobienia spowiednika na nasze rekolekcje.

 

Zapraszamy do nabycia opłatka wigilijnego. wigilijnej świecy Caritas i Gościa Niedzielnego

  

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Chrzciciela w Biskupcu, siedziba: Biskupiec Reszelski, Plac Kościelny 1.