Ogłoszenia parafialne

Niedziela w ciągu roku

   

 

    

 

 

Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023 r.

 

1.

Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.00 zakończenie Białego Tygodnia i rocznica Pierwszej Komunii Św. Pragnę w tym miejscu podziękować rodzicom jednych i drugich dzieci za ich obecność w religijnym życiu ich pociech. Z racji Pierwszej Komunii Św. rodzice na Kościół złożyli ofiarę w wysokości 1500 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
2.

W miniony czwartek przeżyliśmy uroczystości Bierzmowania naszej młodzieży. Z całego dekanatu Sakr Bierzmowania przyjęło 124 osoby z naszej parafii 54. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Św. młodzież ta na Mszy Św. o godz. 12.00 otrzyma okolicznościowe pamiątki przystąpienia do Bierzmowania. Serdecznie bierzmowaną młodzież zapraszamy. Rodzice i młodzież złożyła jako dar dla kościoła w wysokości 1200 zł. Serdecznie Bóg zapłać.
3.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św
W wigilię Zesłania Dycha Św., a więc w sobotę zapraszamy wspólnoty parafialne; dzieci, młodzież i dorosłych na modlitewne czuwanie. Sobotnie czuwanie w tym roku, tak samo jak w roku ubiegłym, rozpocznie się po rannej Mszy Św. przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie i będzie trwało przez cały dzień Wigilii Zesłania Ducha Św. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe i błogosławieństwo Pana Jezusa zakończy tegorocznego modlitewne czuwanie O godz. 18.00 zostanie odprawiona mszą św. z Wigilii Zesłania Ducha Św
4.

Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.


Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Św.28.05.2023 r.

 

1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy czas wielkanocny. Prośmy dziś Ducha Świętego, aby na nas zstąpił i odnowił oblicze naszej ziemi. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. W tym dniu oddajemy część Maryi Matce Kościoła. Msze Św. jutro w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00 i wieczorem o 18.00.
2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy niedzielę Św. Trójcy.
3. Dziś do nabycia jest Gość Niedzielny.
4. Za półtora tygodnia we czwartek będziemy przeżywać uroczystość Bożego Ciała i procesją Bożego Ciała. Tak przed pandemią o godz. 13.00 wyruszy Eucharystyczna Posesja ulicami naszego miasta. Trasa będzie jak dawniej. W tym roku procesja wyruszy od naszego kościołaZasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Chrzciciela w Biskupcu, siedziba: Biskupiec Reszelski, Plac Kościelny 1.